Mozaika Dunin idealna do kuchni

Mozaika Dunin idealna do kuchni

Choć mozaiki Dunin kojarzą się przede wszystkim z łazienkami, miłośnicy kreatywnych rozwiązań wcale nie uważają, że mamy do czynienia z jedynymi pomieszczeniami, w których można je umieszczać. Wiele kolekcji płytek jest na tyle interesujących, że trudno wyobrazić sobie, aby nie znalazło się dla nich miejsce również w kuchni.

Umieszczenie mozaiki Dunin na ścianie tego pomieszczenia ożywia je i uatrakcyjnia. Za decyzją taką przemawia jednak również szereg innych korzyści.

Mozaiki Dunin – postaw na jakość

Tu na pierwszy plan wysuwa się funkcja praktyczna mozaiki. Ściany w kuchni nie są może narażone na tak częsty kontakt z wodą, jak ściany łazienki, utrzymanie ich w idealnym stanie nie jest jednak prostym zadaniem. Lista stojących przed nimi wyzwań jest długa. Osadza się na nich para wodna, często pojawiają się na nich jednak również przypadkowe zabrudzenia powstające podczas przygotowywania posiłków na czele z plamami po oleju. Dzięki mozaice ściana jest bezpieczna, a kuchnia sprawia wrażenie czystej, bo utrzymanie płytek na ścianie w czystości nie zajmuje wiele czasu.