Nowe spojrzenie na płytki salonowe

Nowe spojrzenie na płytki salonowe

Czy ściany w salonie mogą okazać się idealnym miejscem dla płytek? Osoby, które mają co do tego wątpliwości, zwykle odwołują się do płytek drobnych i kolorowych, bardziej typowych dla kuchni oraz łazienki.

Warto więc podkreślić, że płytki te nie są wcale jedynymi, które kuszą dziś potencjalnych kupujących. Ciekawą alternatywą dla nich są płytki z Hiszpanii saloni eukalypt vector crema-miel.

Klienci, którzy mają z nimi kontakt często podkreślają, że to jeden z tych modeli, w których nie można się nie zakochać. Te wielkoformatowe, beżowe płytki rozświetlają salon. Są przy tym matowe, a to oznacza, że nawet intensywne słońce nie jest w stanie ujawnić gromadzących się na nich drobinek kurzu. Płytki prezentują się znakomicie w całym pomieszczeniu, ich producent przypomina jednak, że nie trzeba umieszczać ich na wszystkich ścianach. Nie mniej ciekawie będą wyglądać tylko w jednej części pomieszczenia służąc choćby do tego, aby wyraźnie oddzielać od siebie poszczególne elementy wyposażenia wnętrza.