Origami Gold – zaproś złoto do łazienki

Łazienka wykończona płytkami ceramicznymi

Choć o płytkach podłogowych i ściennych mówi się zwykle jako o rozwiązaniach zbliżonych do siebie, nie jest to do końca zgodne z prawdą. Tak naprawdę, osoby sięgające po płytki ścienne mają nieco inne oczekiwania niż nabywcy płytek na podłogi. To, co znajduje się na ścianach ma do spełnienia funkcję ochronną.

Nie jest ona jednak akcentowana tak silnie, jak funkcja ozdobna nazywana też niekiedy estetyczną. Nie wszyscy producenci zdają się w pełni dostrzegać tę różnicę, przyglądając się płytkom z kolekcji Dune Shapes Origami Gold można mieć jednak pewność, że ich hiszpański producent doskonale rozumie, jak ważna jest ich niebanalność.

Płytki z serii Origami nie otrzymały tej nazwy przypadkowo. To znakomity przykład rozwiązań trójwymiarowych, które można modyfikować tak, aby zachwycały swoimi niebanalnymi kształtami. Płytki Origami w wersji Gold nawiązują zresztą do jednego z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich. Wprowadzają do łazienki złoto i mogą znakomicie prezentować się zarówno w opozycji do jasnych, jak i ciemnych płytek podłogowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą bogatą ofertą na eurolazienki.pl.