Polacy nie gęsi – co warto wiedzieć o kolekcji Etn!k firmy Dunin?

Polacy nie gęsi - co warto wiedzieć o kolekcji Etn!k firmy Dunin?

Moda na niebanalne płytki podłogowe i ścienne nakazuje nam w pierwszej kolejności sięgać po rozwiązania stanowiące część oferty ich zagranicznych producentów.

Z taką sytuacją mamy do czynienia choćby w odniesieniu do płytek z kolekcji NovaBell My Space Cognac. Czy jednak oznacza to, że polscy producenci stracili już kontakt ze światową czołówką, a co za tym idzie, po polecane przez nich rozwiązania powinno się sięgać jedynie w ostateczności? Na szczęście, tego rodzaju obawy wcale nie znajdują uzasadnienia, a znakomitym dowodem na to, że Polacy nie mają się czego wstydzić może być seria Dunin Etn!k.

Polski producent płytek trafiających na ściany i podłogi może być zaliczany do tych podmiotów, które już od dawna kładą nacisk na to, co niebanalne. Nie jest to jednak wcale jedna z tych firm, których kolekcje szokują dla samego zaskakiwania. Płytki Dunin są piękne i nie ulega wątpliwości, że właśnie ich atrakcyjność wizualna jest tym, co skupia na nich naszą uwagę w pierwszej kolejności. Motywy etniczne są przy tym przedstawione tak, aby pasowały do każdego stylu wnętrzarskiego.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się znaszą ofertą na eurolazienki.pl.