Poznaj przykłady nietuzinkowych płytek

Poznaj przykłady nietuzinkowych płytek

Osoby szukające ciekawych płytek podłogowych chyba nigdy nie mogły mówić o wyborze tak imponującym jak ten, z którym dziś mają do czynienia.

Producenci prześcigają się w oryginalnych propozycjach, tylko od nas zależy więc to, czy postawimy na płytki drewnopodobne takie choćby, jak stanowiące część kolekcji NovaBell My Space Cognac, czy też na modne w ostatnich latach motywy etniczne. Te ostatnie budzą dziś szczególnie duże zainteresowanie, bo są elementem trendu widocznego nie tylko w aranżacji wnętrz. Motywy etniczne na płytkach podłogowych są częścią oferty coraz większej grupy firm, na polskim rynku bryluje przy tym Dunin.

Dunin Etn!k to oryginalna propozycja, która ma prawo budzić zaciekawienie, zwłaszcza że mamy do czynienia z płytkami, które sprawdzą się znakomicie nie tylko na ścianie, ale również na podłodze. W tym miejscu warto zresztą zwrócić uwagę na to, że propozycja firmy Dunin nie jest jedyną, która pozytywnie zaskakuje. Firma może pochwalić się wieloma nietuzinkowymi kolekcjami potwierdzającymi, że jest jednym z liderów na krajowym rynku.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na eurolazienki.pl.