W poszukiwaniu płytek do małej łazienki

W poszukiwaniu płytek do małej łazienki

Choć może się wydawać, że niewielka łazienka oznacza równie nieduże wymagania, w rzeczywistości mamy do czynienia ze znacznie bardziej skomplikowanym zagadnieniem. Nie może w niej przecież zabraknąć ani umywalki, ani kabiny prysznicowej, konieczne jest też znalezienie w niej miejsca na przynajmniej jedną szafkę pozwalającą na utrzymanie w pomieszczeniu względnego porządku.

Gdy pojawia się więc problem wyboru odpowiednich płytek podłogowych i ściennych, wiele osób nie ukrywa zmęczenia. Czy ich wybór to w ogóle dobry pomysł w niewielkim pomieszczeniu? Na szczęście, okazuje się, że tak.

Odwiedzając sklep z płytkami Eurołazienki można przekonać się o tym, że wybór tych, które znakomicie sprawdzą się w niewielkiej łazience, nie jest w żaden sposób ograniczony. Co więcej, mamy do czynienia z rozwiązaniami, które są w stanie wpływać na wygląd pomieszczenia. Płytki mogą przecież rozświetlać je i optycznie powiększać, gdy zaś zdecydujemy się na mozaikę, mogą stanowić także ważny element dekoracyjny.

Płytki na topie

Szukasz wyjątkowych płytek do łazienki? Zapraszamy do sklepu Eurołazienki.  Znajdziecie u nas stylowe wyposażenie do łazienki oraz płytki włoskich i hiszpańskich producentów. Obecnie dużą popularnością cieszą się płytki  STN Ceramika w szczególności model stn springwood miel 23×120.