Atrakcyjna podłoga z płytek drewnopodobnych

Atrakcyjna podłoga z płytek drewnopodobnych

W ostatnich latach możemy mówić o rosnącym zainteresowaniu jeśli chodzi o glazurę, która ma charakter drewnopodobny. Producenci starają się mocno działać na tym polu i dlatego powstaje wiele różnych płytek, które swoją estetyką mają nawiązywać do drewna. Wśród tych propozycji znajdują się między innymi płytki rondine vintage.

Płytki przygotowane w takiej formie estetyczne, kształcie, wielkości by idealnie nawiązywać do klasycznego parkietu. Po ułożeniu płytek można mieć wrażenie jakby na podłodze pojawiła się parkiet. Miłośnicy stylu vintage, którzy chcą ten styl wprowadzić także do swojej łazienki na pewno będą zadowolone z tej propozycji. Płytki dostępne w różnych wariantach kolorystycznych charakteryzują się doskonałym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Jeśli komuś zależy na drewnopodobnych płytkach to wydaje się, że te z kolekcji rondine vintage będą faktycznie dla niego odpowiednią propozycją. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z przygotowywanymi propozycjami.

Zapraszamy do sklepu Eurołazienki. Znajdziecie tam bardzo szeroki wybór płytek ściennych, podłogowych oraz tarasowych. Sprawdźcie szczegóły oferty na eurolazienki.pl.